SO - NE Pobočky dodavatelů energií v ČR | Tarifomat.cz
Moudré rozhodování

Pobočky dodavatelů energií v ČR

Hledáte nejbližší pobočku svého dodavatele elektřiny nebo plynu? Přehled kontaktních míst největších dodavatelů, recenze zákazníků a neveřejné nabídky dodavatelů najdete jen u nás. Třeba zjistíte, že už nikam chodit nemusíte. Tarifomat Vám pomůže ušetřit za energie a zařídit vše potřebné z pohodlí Vašeho domova.

  • Skupina ČEZ vznikla v roce 2003. Tato energetická společnost je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci střední a jihovýchodní Evropy a dnes se řadí k 10 největším energetickým uskupením v Evropě. Kromě toho, že je ČEZ největším výrobcem elektřiny v České republice, dodává svým zákazníkům i plyn a teplo. Téměř tři čtvrtiny z celkového objemu elektrické energie vyrobené v České republice připadají právě na skupinu ČEZ.

    Srovnat ČEZ Prodej a jiné nabídky Recenze ČEZ Prodej
  • Pražská plynárenská, a. s., patří mezi nejvýznamnější energetické společnosti v České republice. Prezentuje se jako stabilní a prosperující energetická společnost s dlouholetou tradicí a zkušeností. Je držitelem licence na „obchod s plynem“, kterou uděluje Energetický regulační úřad a dodává zemní plyn do téměř 420 000 odběrných míst po celém území České republiky. Pražská plynárenská, a. s. je od roku 2011 držitelem licence na „obchod s elektřinou“, udělené Energetickým regulačním úřadem. Svým zákazníkům poskytuje širokou paletu kvalitních služeb.

    Srovnat Pražská plynárenská a jiné nabídky Recenze Pražská plynárenská
  • Innogy je nová značka jednoho z nejstabilnějších dodavatelů energií - RWE Energie. Patří mezi pět největších společností v odvětví energií v Evropě. Její činnost v Česku zahrnuje dodávky zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobu tepla a elektřiny. Innogy zajišťuje dodávky zemního plynu a elektřiny pro 1,7 milionu zákazníků. Je největším dodavatelem zemního plynu v České republice. Na trhu s elektřinou patří Innogy mezi nejúspěšnější alternativní dodavatele elektrické energie.

    Srovnat Innogy (RWE Energie) a jiné nabídky Recenze Innogy (RWE Energie)


Dokázali jsme to! Jsme největším distributorem mobilních tarifů v ČR.

Akční nabídky

Vložte Vaše číslo zde a naši specialisté na neveřejné nabídky
Vás budou kontaktovat.

+420

Děkujeme! Naši specialisté Vás budou kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Napsali o nás
Partneři
Zákaznická podpora

800 880 898

Zákaznická podpora

PO - PÁ
9:00 - 17:30
Není něco v pořádku? 100% zákaznická garance