Moudré rozhodování

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace je druh programu, který je možné spustit na mobilním telefonu či jiném mobilním zařízení. Jako mobilní aplikaci lze označit veškerý doplňkový software pro mobilní telefon - včetně her.

Před příchodem smartphonů se aplikace pro mobily nabízely především pomocí inzerce v časopisech, ať už specializovaných na mobilní technologie či komerčním způsobem na posledních dvoustranách jakýchkoliv tištěných médií. Přibližně do roku 2012 bylo vydáváno poměrně značné množství magazínů zaměřených na prezentaci nejnovějších aplikací.

Po rozšíření smartphonů a jejich postupným nahrazením starších “hloupých” telefonů přišly rovněž integrované kvalitní webové prohlížeče, které tištěnou nabídku vytlačily do sféry značného nezájmu. To ještě podtrhly vlastní obchody s aplikacemi, u kterých se sami uživatelé mohou ke každé vyjádřit a ohodnotit ji.

Mezi nejoblíbenější a nejslavnější aplikace lze označit Viber, Messenger či WhatsApp, z her jsou to například Angry Birds, Pou nebo Pokémon GO.Neveřejné nabídky mobilních tarifů

Akční nabídky

Vložte Vaše číslo zde a naši specialisté na neveřejné nabídky
Vás budou kontaktovat.

+420

Děkujeme! Naši specialisté Vás budou kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Napsali o nás
Partneři
Zákaznická podpora

800 880 898

Zákaznická podpora

PO - PÁ
9:00 - 19:00
Není něco v pořádku? 100% zákaznická garance