Moudré rozhodování

Tarifomat ambassador

Umožněte svým zákazníkům dosáhnout na ty nejvýhodnější služby na trhu, poskytněte jim další přidanou hodnotu svého servisu při osobní konzultaci.

Úvod

Společnost TARIFOMAT je první nezávislý srovnávač mobilních tarifů na českém trhu, kde působí již od roku 2012. Od té doby se TARIFOMAT stal největším distributorem služeb mobilního volání a internetu v ČR. Velmi významnou pozici má Tarifomat i na poli energií.

Za svoji současnou pozici na trhu vděčí zejména jedinečné nabídce produktů, kterou disponuje, a to včetně neveřejných nabídek, exkluzivně vyjednaných podmínek pouze pro své zákazníky a servisem, který zahrnuje garanci nejnižší ceny a poradenský servis po celou dobu trvání sjednaných služeb.

Jak to funguje?

Vlastníte prodejnu nebo servis mobilních telefonů? Poskytujete svým zákazníkům konzultační služby? Nabídněte jim naše služby a získejte velmi zajímavou finanční odměnu.

Příklad doporučení

V rámci našeho servisu nabízíme službu prověření nákladů mobilních služeb, které pro Vás provede náš partner společnost Tarifomat. Předám jim Váš telefonní kontakt a oni společně s Vámi provedou bezplatnou konzultaci a výpočet nejvýhodnější varianty.

Máte další dotazy? Zeptejte se na ambassador@tarifomat.cz


Dokázali jsme to! Jsme největším distributorem mobilních tarifů v ČR.

Akční nabídky

Vložte Vaše číslo zde a naši specialisté na neveřejné nabídky
Vás budou kontaktovat.

+420

Děkujeme! Naši specialisté Vás budou kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Napsali o nás
Partneři