Moudré rozhodování

Půjčky ne!

Cenový srovnávač Tarifomat tímto deklaruje svůj závazek nezobrazovat na svém webu nabídku finančních produktů s velmi spornou povahou, jako jsou spotřební úvěry, kreditní karty apod. Při naší každodenní práci velmi intenzivně vnímáme zátěž vysokého zadlužení obyvatel ČR, a proto jsme se rozhodli, že se žádným způsobem nebudeme na prohlubování tohoto společenského problému podílet a profitovat z něj.

Kde hledat pomoc ve finanční tísni?

Pokud jste se již ve finanční tísni ocitli, doporučujeme Vám využít služeb níže uvedených organizací. Společnost Tarifomat tyto organizace finančně podporuje.

  • Poradna při finanční tísni

    Poradna při finanční tísni, o.p.s. poskytuje rady a konzultace, kterými klientům pomáhá objektivně posoudit jejich finanční situaci a nalézt její vhodné řešení. Také pomůže při přípravě na telefonický a písemný styk se soudy či soudními exekutory. Pomoc poskytuje telefonicky nebo na pobočkách.

    Přejít na web
  • Člověk v tísni

    Člověk v tísni, o.p.s. pomáhá klientům kontaktovat jejich věřitele, domlouvat splátkové kalendáře či nacházet jiná řešení, která by je postupem času vyvedla z dluhové pasti. Pomoc poskytuje pouze osobně na pobočkách v Kladně, Liberci, Bílině, Chomutově, Olomouci, Plzni, Sokolově, Praze a Ústí nad Labem.

    Přejít na web

Napsali o nás
Partneři